Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м.Рівне, провулок Короленка 2А
м.Рівне, провулок Короленка 2А
Телефони: 0-800-305-505
Інтернет Магазин
Пн-Сб: 10:00-19:00
Нд: 10:00-18:00
м. Рівне, вул. Короленка 2А
Телефони: 097-100-20-90 0800-305-505
Пн - Сб 10:00 - 20:00
Нд - 10:00 - 18:00
м. Рівне, вул. С. Петлюри 8
Телефони: 067-200-60-05 0800-305-505
Пн - Сб 10:00 - 19:00
Нд - 10:00 - 17:00
0-800-305-505 Замовити дзвінок

Угода користувача

Угода користувача. Увага!
Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, зокрема заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту, означає Вашу згоду з умовами даної Угоди

Терміни, що вживаються в цій Угоді користувача:

Адміністрація — адміністрація веб-сайту інтернет-магазину www.ispot.com.ua.

Сайт — веб-сайт інтернет-магазину www.ispot.com.ua, включно з усіма веб-сторінками та каналами зв’язку в соціальних мережах, мессенджерах та інших можливих місцях, котрі здійснюють діяльність під виглядом ispot.com.ua.

Угода — дана Угода користувача.

Продавець — юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари, які реалізує, та послуги, які пропонує. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація Сайту надала дозвіл на розміщення відомостей про товар/послуги такої особи. Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Одержувачеві (в акті приймання-передавання або інших документах, які підтверджують факт передачі Товару Одержувачеві).

Товар — товари, послуги, майнові права, роботи, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які знаходиться на Сайті.

Користувач (Споживач) — Споживач, котрий ознайомлюється з інформацією на Сайті та/або замовляє і/або отримує Товари з використанням інструментів Сайту. Одержувач та Платник є Користувачами.

Кредит — це пропозиція банку (фін.установи), яка опублікована на сайті з описом можливості отримати покупку на певний термін та під певний відсоток за конкретно прописаними умовами під конкретними товарами.

Замовлення — звернення Користувача через Сайт до Продавця з проханням продати Товар, а також сукупність Товарів, які замовив Користувач.

Платник — особа, яка оплачує Замовлення.

Одержувач — особа, яка зазначена Платником як та, що уповноважена отримати Товар відповідно до Замовлення. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

Пропозиція — інформація, яка розміщена на Сайті про конкретний Товар, який може бути придбаний Споживачем. Пропозиція включає в себе: інформацію щодо самого товару, інформацію про його ціну, способи оплати та доставки, а також інші умови придбання Товару Споживачем. Умови Пропозиції визначаються Продавцем. Пропозиція не є офертою, а лише інформацією про можливі умови придбання Товару.

1. Загальні умови використання Сайту.

1.1. Сайт є платформою  для розміщення пропозицій про  продаж Товарів Продавцями.

1.2. Ця Угода є публічною  офертою. Отримуючи доступ до  матеріалів Сайту, Користувач тим  самим приєднується до цієї  Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту  має право у будь-який час  в односторонньому порядку змінювати  умови цієї Угоди. Такі зміни  вступають в силу з моменту  розміщення нової версії Угоди  на сайті.

1.4. Пропозиція на Сайті не є офертою. Однак Користувач після ознайомлення з Пропозицією має право зробити оферту Продавцю (Продавцям) шляхом заповнення форми Замовлення. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю (Продавцям) на придбання Користувачем відповідного Товару на умовах, що зазначені в Пропозиції.

1.5. Користувач розуміє, що його оферта перенаправляється Адміністрацією Продавцю, якого обрала Адміністрація. Це положення жодним чином не означає, що Адміністрація діє як агент Продавця і/або є відповідальною за виконання Замовлення Продавцем.

1.6. Оферта вважається такою, що прийняв Продавець, тоді, коли останній здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг або виконання робіт відповідно до умов, передбачених офертою Користувача.

1.7. Після отримання оферти Користувача Продавець має право запропонувати придбати Товар на інших умовах, ніж було передбачено офертою Користувача. У цьому випадку така пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем (Одержувачем) Товару на умовах, обумовлених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати таку зустрічну оферту до моменту видачі товару Покупцеві.

1.8. Достатнім доказом прийняття оферти Продавцем або зустрічної оферти (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактичне отримання і прийняття Товару Одержувачем.

1.9. Не вважається прийняттям Продавцем Оферти Користувача відправлення Продавцем і/або Адміністрацією засобами електротехнічної (sms-інформування, електронна пошта, телефон та інше) або іншого зв'язку повідомлення Продавця/Адміністрації про одержання Замовлення Користувача та/або про терміни його отримання і/або про ціну Товару. Дане повідомлення є виключно повідомленням про отримання Продавцем оферти Користувача (але не про її прийняття) і відтворює умови оферти, яка надана Користувачем.

1.10. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Користувачеві у разі невідповідності фактичних умов продажу оферті, є надання Користувачеві (Одержувачу) права відмовитися від отримання і прийняття відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставки Товару до пункту видачі (якщо суми фактично були оплачені Платником). Одержувач має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, які підтверджують отримання Товару (зокрема документів перевізника про доставку відправлення з Товаром Одержувачеві).

1.11. Моментом отримання і прийняття Товару Одержувачем є момент (залежно від того, який настав раніше):

— підписання Одержувачем акту приймання-передачі Товару (або іншого рівнозначного за змістом документа, що підтверджує факт передачі Товару Одержувачу), або

— підписання Одержувачем документів перевізника, що підтверджують факт отримання відправлення, яке містило Товар, або

— фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення Одержувачем дій, що свідчать про прийняття Товару (Одержувач отримав Товар і покинув пункт видачі товару і тому подібне).

1.12. Продавець може організовувати маркетингові та інші акції з метою популяризації Cайту та збільшення попиту на Товари. Користувач, здійснюючи замовлення Товарів на Cайті, надає свою згоду на участь в усіх акціях, які на час здійснення замовлення Товарів проходять  у Продавця, якщо умовами акції не передбачено іншого. Користувач зобов’язується детально ознайомитись із усіма умовами акції, які є чинними на час здійснення замовлення. Детальна інформації доступна на Сайті в розділі «АКЦІЇ».  Користувач, який не має бажання брати участь в діючих акціях, має під час здійснення замовлення однозначно зазначити, що не має бажання приймати участь в діючих акціях. Такому Користувачу буде проданий товар без акційних умов.

1.13. Інформація про товар.

1.13.1. Інформація про Товар міститься на самому Товарі, його упаковці, у товаросупровідних документах на Товар. Інформація про товар також може надаватися дистанційно (телефоном, шляхом розміщення інформації про товар на Сайті). Користувач підтверджує свою згоду на отримання інформації про товар за допомогою засобів дистанційного зв'язку: 0 800 305 505.

1.13.2. При отриманні Товару до моменту підписання документів, які підтверджують отримання Товару, Одержувач зобов'язаний ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на Товарі і/або його упаковці та/або у товаросупровідних документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про товар, Одержувач зобов'язаний зв'язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв'язку до моменту прийняття Одержувачем Товару.

1.13.3. Зазначена в Пропозиції ціна на Товар є орієнтовною. Ціна на Товар, узгоджена Сторонами відповідно до п. 1.4 - 1.8. Угоди, може бути змінена Продавцем до моменту видачі Товару Одержувачеві.

1.13.4. У разі зміни ціни Товару в порівнянні з узгодженими Сторонами згідно з п. 1.4 - 1.8. Угоди умовами, Одержувач має право відмовитися від отримання і прийняття Товару. При цьому Одержувач (Платник) має право вимагати повернення оплачених за Товар коштів, а також коштів, сплачених за доставку Товару Одержувачу. Будь-які інші компенсації (зокрема відшкодування збитків, неустойка та інше) Продавцем або Адміністрацією не надаються.

1.14. Обмеження відповідальності.

1.14.1. Сайт є платформою для розміщення Пропозицій Продавцями. У зв'язку з цим Адміністрація (окрім випадків, коли Адміністрація є Продавцем) не є відповідальною перед Користувачами (Платниками, Одержувачами) за виконання Замовлення Продавцями і пов'язаними з цим питаннями, зокрема, але не виключно: за відповідність умов Пропозиції фактичним умовам продажу Товарів, за відсутність Товару, за прострочення доставки Товару, за якість Товару, за належне виконання гарантійних зобов'язань Продавцями і/або виробниками тощо.

1.14.2. Зазначені в Пропозиції умови є попередніми умовами придбання Товару. Умови Пропозиції можуть змінюватися Продавцями також і після прийняття Замовлення до виконання. Конкретні умови продажу Товару Продавцями можуть визначатися і змінюватися Продавцями до моменту передачі Товару Одержувачеві.

1.14.3. У разі старіння матеріалів (зокрема умов Пропозиції) на Сайті Адміністрація не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація ні за яких обставин не є відповідальною за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

1.14.4. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару в порівнянні з вказаними в Пропозиції обмежується тим, що Одержувач (Користувач, Платник) має право відмовитися від придбання Товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

1.14.5. У будь-якому випадку сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути виплачені Користувачеві (Платнику, Одержувачу) у зв'язку з порушенням його прав при використанні Сайту (зокрема, у зв'язку з невиконанням Замовлення або його неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Користувача) відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України, обмежена сумою в десять гривень.

1.14.6. На Товари, які мають гарантійний термін, діють гарантійні зобов'язання відповідно до умов, зазначених у гарантійному талоні і/або в інформаційних матеріалах виробника. Якщо відповідно до законодавства України Товар повинен мати гарантійний термін експлуатації, але він не встановлений виробником, гарантійний термін на такий Товар — 3 (три) дні.

1.14.7. Користувач є відповідальним за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо неточна (неправильна) вказівка даних у замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірною адресою або видачею Товару, який не належить Одержувачеві, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати Товару (проводити залік зустрічних вимог).

2. Зобов'язання сторін.

2.1. Користувач зобов'язується  уважно ознайомитися з даною  Угодою. У разі незгоди з її  умовами Користувач зобов'язується  негайно припинити використання  Сайту.

2.2. Користувач погоджується  не робити дій, які можуть розглядатися  як порушення українського законодавства  або норми міжнародного права, зокрема, у сфері інтелектуальної  власності, авторських і/або суміжних  правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть  призвести до порушення нормальної  роботи Сайту та його сервісів.

2.3. Використання матеріалів  сайту без згоди правовласників  не допускається. Для правомірного  використання матеріалів Сайту  необхідне укладення ліцензійних  договорів (отримання ліцензій) із правовласниками.

2.4. При цитуванні матеріалів  сайту, зокрема і авторських творів, які охороняються, посилання на  Сайт обов'язкове.

2.5. Коментарі та інші  записи Користувача на Сайті  не повинні суперечити вимогам  законодавства України і загальноприйнятим  нормам моралі та моральності.

2.6. Користувач попереджений  про те, що Адміністрація Сайту  не є відповідальною за відвідування  і використання ним зовнішніх  ресурсів, посилання на які можуть  міститися на сайті.

2.7. Користувач приймає  положення про те, що всі матеріали  і сервіси Сайту або будь-яка  їх частина можуть супроводжуватися  рекламою. Користувач згоден з  тим, що Адміністрація Сайту не  є відповідальною і не має  яких-небудь зобов'язань у зв'язку  з такою рекламою.

2.8. Користувач розуміє, що  Продавці є окремими суб'єктами  господарювання, які не підконтрольні  Адміністрації. Користувач усвідомлює, що Адміністрація не має будь-яких  повноважень впливу на виконання  Продавцями своїх зобов'язань  щодо прийняття та/або виконання  Замовлення, а також зобов'язань, що виникають після продажу  Товару.

3. Порядок обміну  і повернення Товару Одержувачем (Користувачем, Платником).

3.1. Обмін та повернення  товару (у тому числі при розірванні  договору купівлі-продажу) в порядку  Закону України «Про захист  прав споживачів» може здійснюватися за адресою розташування будь-якого з магазинів мережі «iSpot», відомості щодо яких розміщені на сайті.

Користувач, зокрема, також зобов’язаний належним чином надійно упакувати відправлення зовні та всередині, аби товар не пошкодився в процесі транспортування.

3.2. При отриманні Товару  поштою, повернення такого Товару (в тому числі, при розірванні  договору купівлі-продажу), здійснюється поштою за наступною адресою:

33004, м. Рівне, вулиця Короленка, 2а. Одержувач: представник мережі «iSpot».

Платник: 3-тя особа за безготівковим розрахунком.

Доставка: Склад - Двері.

3.3. При обміні і поверненні Товар слід відправити в повній комплектації, долучивши до нього також наступні документи:

- Заява на обмін або повернення грошових коштів, із  зазначенням причин обміну або повернення;

- Акт приймання-передачі товару / накладна / чек від Продавця (документ, що підтверджує факт  придбання товару);

- Гарантійний талон.

3.4. У разі направлення  Користувачем (Споживачем) товару (який  було придбано через сайт та  умовами Продавця передбачена  можливість направлення останньому  такого товару за адресою: 33004, м. Рівне, вулиця Короленка, 2а для організації  гарантійного обслуговування) без  оформленої належним чином письмової  заяви із пред’явленими вимогами  вважається, що такий товар направлено  з метою передачі останнього  до сервісного центру для проведення  діагностики та обслуговування (усунення  недоліку). При цьому обов’язковим  є наявність оригіналу гарантійного  талону до товару та розрахункового  документу.

3.4.1. Наведений у даному  розділі порядок діє у випадку  якщо умовами Продавця передбачена  можливість зворотного направлення товару на адресу: 33004, м. Рівне, вулиця Короленка, 2а, у тому числі для організації гарантійного обслуговування. У разі направлення Користувачем (Споживачем) товару протягом гарантійного строку на вказану вище адресу без оформленої належним чином письмової заяви із пред’явленими вимогами вважається, що такий товар направлено з метою передачі останнього до сервісного центру для проведення діагностики та обслуговування (усунення недоліку). При цьому обов’язковим є наявність оригіналу гарантійного талону до товару та розрахункового документу, виданого Продавцем. Виключенням є направлення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту придбання.

3.4.2. У випадку направлення  Користувачем (Споживачем) такого товару  на вказану вище адресу із  заявою про повернення грошових  коштів або щодо обміну товару  на підставі положень ст. 8 Закону  України «Про захист прав споживачів»  без документів, що підтверджують  наявність істотного недоліку  в товарі (при наявності оригіналу  гарантійного талону та розрахункового  документу, виданого Продавцем), вважається, що Користувач (Споживач) згоден  на передачу такого товару  до уповноваженого сервісного  центру для з’ясування наявності  в товарі істотного недоліку. У разі такого направлення  товару на підставі положень ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» із заявою про обмін товару або повернення грошових коштів з посиланням на наявність недоліку в роботі товару вважається, що Користувач (Споживач) згоден на передачу такого товару до уповноваженого сервісного центру для з’ясування наявності істотного недоліку в товарі. У випадку якщо наявність істотного недоліку не буде підтверджена уповноваженим сервісним центром, вважається, що Користувач (Споживач) згоден на безоплатне усунення виявленого недоліку (за умови підтвердження гарантійного випадку). Термін сервісного обслуговування: 14 днів з моменту отримання товару уповноваженим сервісним центром та 10 днів термін транспортування, якщо інше письмово не погоджено з Користувачем (Споживачем).

3.4.3. Для мінімізації ризиків  випадкового пошкодження товару  при пересиланні Продавцю, Користувач (Споживач) повинен перед таким  направленням описати зовнішній  вигляд товару разом з представником  перевізника шляхом складання  відповідного акту. У випадку  необхідності з’ясування проблем  в роботі товару, в телефонному режимі зі Споживачем може уточнюватися інформація про наявний недолік.

3.4.4. Споживач надає свою  згоду на отримання електронних  повідомлень щодо розгляду його  звернення на вказану ним електронну  пошту та/або за допомогою засобів  мобільного зв’язку та /або за  допомогою месенджерів (WhatsApp, Telegram, Viber, Messenger), що прив’язані до номера телефону, зазначеного Споживачем (Користувачем) в заяві чи в іншому документі. Такі повідомлення вважаються належним інформуванням Споживача.

3.4.5. Направляючи товар  на гарантійне обслуговування, Користувач (Споживач) повинен відключити паролі, графічний ключ та інші блокування, встановлені в товарі. Для продуктів Apple обов’язково необхідно вимкнути функцію «Find My iPhone». У разі наявності таких блокувань Користувач (Споживач) надає згоду на повернення йому товару без здійсненого гарантійного обслуговування. Після відключення блокувань Користувач (Споживач) може повторно направити товар на вказану у даному Розділі Угоди адресу для організації гарантійного обслуговування.

3.5. Користувач (Споживач) зобов’язаний  оглянути товар разом із розрахунковим  документом при отриманні замовлення (посилки) в присутності представника  Перевізника, у тому числі й  при отриманні товару, що повернувся  після гарантійного обслуговування. Претензії Користувача (Споживача) до Продавця щодо товару, який  отримано через кур’єрську службу (Нова Пошта, Міст Експрес, тощо) з  приводу товарного або зовнішнього  вигляду (пошкодження), які виявлені  при отриманні товару, мають бути  зафіксовані Користувачем (Споживачем) разом з представником кур’єрської  служби шляхом складання письмового  документу, в якому відображаються  виявлені пошкодження. В інших випадках претензії щодо пошкодження товару в процесі транспортування пред’являються безпосередньо до перевізника.

4. Персональні дані.

4.1. Оформляючи Замовлення на Сайті https://www.ispot.com.ua і /або ставлячи галочку у відповідному полі на сайті https://www.ispot.com.ua перед заповненням своїх персональних даних, Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові; електронна пошта; телефон; адреса; Дата та місце народження; ідентифікаційний номер; громадянство; наявність пільг; відомості про реєстрацію як фізичної особи-підприємця; відомостей про шлюб; відомостей про доходи та витрати; місце роботи і посада; стаж роботи; дата і причини звільнення з попередніх місць роботи; відомостей про отримання пенсій; сімейний стан; майновий стан (наявність нерухомого та / або рухомого майна); місце фактичного проживання; місце проживання за державною реєстрацією; дані паспорта (номер, серія, ким і коли виданий); дані про дітей, в тому числі усиновлених; інші дані, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно -експедиторські і кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і / або фінансовим установам, ПрАТ "ПФ України" КОД ЄДРПОУ (14333937) для обробки інформації про надання та отримання телекомунікаційних послуг, дозвіл на обробку персональних даних (відомостей і сукупностей відомостей про мене) в Базі персональних даних «Клієнти» Приватного акціонерного товариства «ПФ України» (далі - Товариство), власником якої є вказане Товариство, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд «iSpot». Дане положення діє без обмеження терміну дії.

4.2. Джерелом збору персональних  даних є інформація, безпосередньо  і добровільно надана самим  Користувачем.

4.3. Власником наданих  Користувачем персональних даних «iSpot». Місцезнаходження: 33004, м. Рівне, вулиця Короленка, 2а. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою 33004, м. Рівне, вулиця Короленка, 2а.

4.4. Суб'єкт персональних  даних, відповідно до Закону України  «Про захист персональних даних», має право: знати про джерела  збору, місцезнаходження своїх персональних  даних, мету їх обробки, місцезнаходження  або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних  даних або дати відповідне  доручення щодо отримання цієї  інформації уповноваженим ним  особам, окрім випадків, які встановлені  законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; на доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів від дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються; висувати вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; висувати вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи вони недостовірні; на захист своїх персональних даних від їх незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та до посадових осіб, які уповноважені забезпечувати захист персональних даних, або до суду; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

5. Розсилка та інформаційні повідомлення

— Розсилки та інформаційні повідомлення направляються за адресами електронної пошти клієнтів, які купували товар у мережі магазинів «iSpot» (в тому числі і в інтернет-магазині https://www.ispot.com.ua) та/або брали участь в акціях та/або інших маркетингових активностях (конкурси, розіграші призів/подарунків і т.д.), які проводились "iSpot" або третіми особами за замовленням «iSpot».

— Підставою для отримання розсилки та/або інформаційного повідомлення є адреса електронної пошти, яку Клієнт за власною ініціативою повідомив у відповідній анкеті (заповненої ним для участі в акції та/або маркетингової активності, у тому числі в рамках програми лояльності) або при оформленні замовлення в інтернет-магазині https://www.ispot.com.ua, або в разі самостійної підписки на отримання розсилки та інформаційних повідомлень на вищевказаному сайті.

— Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції з продажу товарів, розіграші, знижки, спеціальні пропозиції та інші заходи для клієнтів, та здійснюються один раз на тиждень.

— Покупець у будь-який момент може відписатись від отримання розсилки за допомогою відповідного функціоналу у листі розсилки (клікнути на посилання «Відписатись» у кінці листа). Також можна відписатись, зв’язавшись з нами за телефоном або за адресою електронної пошти, що вказані нижче.

— У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне трактування даної політики конфіденційності та/або спірних питань, що не врегульовані дійсною політикою конфіденційності, кінцеве рішення приймається "iSpot". Рішення  являється кінцевим та не підлягає оскарженню.                                                               

5.2. Комп'ютерна безпека                                                                             
—  При відвудуванні сайту та інтернет-магазину «iSpot» ми збираємо, зберігаємо і обробляємо таку інформацію як IP-адресу, дату та час відвідування, тип мови браузера, файли coockies - виключно для надання послуг сайту та інтернет-магазину, оптимізації їх роботи, а також для захисту цілісності інформаційного простору сайту.

— Ця інформація являється конфіденційною і не передається третім особам, окрім обґрунтованих випадків, передбачених законом України.
 
5.2.1 Авторські і суміжні права
Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на твори відповідно до положень Закону України «Про авторське право та суміжні права», що розміщуються на сайті при провадження своєї господарської діяльності, належать Компанії на правомірних підставах, за винятком якщо у таких творах (зокрема та невиключно у аудіовізуальних творах) та/або на сайті, в інших джерелах не вказується інше. Такі твори можуть розміщуватись на сайтах https://www.ispot.com.ua, YouTube каналах за  посиланнями ispot.com.ua у соціальних мережах Facebook, Instagram або інших ресурсах, в яких публікація відбувається з офіційного профілю Компанії.

У таких випадках будь-який Користувач зобов’язується:

— посилатись на першу публікацію твору або на контент (якщо твір від правовласника знаходиться у публічному доступі) із зазначенням імені автора та джерела запозичення твору. Відтворення або інше використання матеріалів дозволяється за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу;

— заявляти про інформаційний (пізнавальний) некомерційний напрям. Забороняється будь-яке комерційне відтворення відео чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.;

— відтворювати твір (його уривки зокрема) в обсязі, обгрунтованому  поставленою метою;
відтворювати твір на умовах «як є», без перекручування його змісту;

— використовувати контент без спричинення збитків або втрат прибутку для правовласника.

У випадках, коли такі твори (зокрема та невиключно, аудіовізуальні твори) містять посилання, у будь-якій формі такого посилання/вираження, на твори, які належать іншим авторам чи іншим особам, які мають авторські права, Компанія керується нормами міжнародного права та статтею 21 Закону України «Про авторське право та суміжні права» про вільне використання твору без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право). 

У таких випадках «iSpot» зобов’язується:

— посилатись на першу публікацію твору або на контент (якщо твір від правовласника знаходиться у публічному доступі) із зазначенням імені автора та джерела запозичення твору, при цьому виконувати умову, що відтворення або інше використання матеріалів дозволяється за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу;

— заявляти про інформаційний (пізнавальний) некомерційний напрям. При цьому, Компанія ознайомлена, що забороняється будь-яке комерційне відтворення відео чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.;

— відтворювати твір (його уривки зокрема) в обсязі, виправданому поставленою метою;

— відтворювати твір на умовах «як є», без перекручування його змісту;

— використовувати контент без спричинення збитків або втрат прибутку для правовласника.

Всі претензії та/або пропозиції щодо творів, на які Компанія посилається з в рамках статті 21 «Про авторське право та суміжні права», порядку їх використання, розпорядження, дотримання авторських та суміжних прав на них тощо, приймаються виключно правовласниками таких творів або особами, спеціально уповноваженими правовласниками.

Технічне оснащення сторінок сайту https://www.ispot.com.ua може включати в себе модулі:
Соціальної мережі Facebook (facebook.com), управління якої відбувається зі штаб-квартири компанії Facebook Inc , Facebook Corporate Office, який знаходиться за адресою: Headquarters 1601 S. California Ave . Palo Alto , CA 94304 , USA, телефон: +1 (650 ) 543-4800
Соціального форуму Youtube (youtube.com) , управління яким здійснюється з офісу компанії YouTube, LLC, який знаходиться за адресою: 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA, телефон: +1 (650 ) 253-0000
Соціальної мережі Google+ (http://www.google.com/intl/ru/+/learnmore/better/), управління якою здійснюється з офісу компанії 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, телефон: +1 ( 650 ) 253-0000.

Конкурси та акції
Наш сайт іноді розміщує повідомлення про наші промо-акції, й іноді ми можемо дозволити вам зареєструватися онлайн. У таких випадках ми використаємо надану вами інформацію, щоб провести акцію (наприклад, повідомити вас у разі виграшу). Через певний час після закінчення промо-акції особисту інформацію ми видаляємо із нашої бази даних, якщо ви не надали згоди на її збереження та використання для отримання подальшої інформації від нас. Беручи участь в акції ви надаєте однозначну згоду на безкоштовне використання вашого імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про вас з рекламною метою, у тому числі право публікації вашого імені та фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ. Таке використання не компенсується (не оплачується).

Треті сторони, що надають послуги
У процесі роботи ми звертаємося до інших компаній та осіб, які виконують багато функцій. Наприклад, виконання та доставку замовлень, надання підтримки споживачів, замовляємо в певних агенцій адміністрування промо-кампаній, аналіз даних,. Ці агенції можуть мати доступ до особистої інформації, якщо це необхідно для виконання їхніх функцій, однак їм заборонено використовувати особисту інформацію з іншою метою, ніж та, яка зазначена в нашій Політиці конфіденційності та в нашому Положенні про обробку і захист персональних даних, і ми вимагаємо від них дотримання конфіденційності.

Загальна інформація стосується таких аспектів, як кількість відвідувачів сайту, на які сторінки вони заходять, яку інформацію завантажують, тип веб-браузера та операційна система, яку вони використовують, назва провайдера інтернет-послуг, тощо. Коли ви заходите на наш сайт, ми автоматично отримуємо цю інформацію та узагальнюємо з подібними даними про інших відвідувачів. Збираючи таку інформацію, ми аналізуємо, як краще пристосувати наш веб-сайт до потреб відвідувачів.

6. Інші умови.

6.1. Користувач має право призначити Одержувачем придбаного Товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний  вказати в формі Замовлення  дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому Товару. У цьому випадку на відносини сторін поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

6.2. Для видачі Товару Одержувачеві останній зобов'язаний  надати при отриманні Товару  документ, який засвідчує особу (паспорт).

6.3. При отриманні Товару Одержувач зобов'язаний поставити  у документах свій підпис, який  підтверджує те, що Товар він  отримав.

6.4. Усі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди  або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного  законодавства України.

6.5. Ніщо в Угоді не  може розумітися як встановлення  між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

6.6. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або  таким, що не підлягає примусовому виконанню, не свідчить про недійсність інших положень Угоди.

6.7. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє  Адміністрацію Сайту права на пізніші відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав матеріалів Сайту, які охороняються відповідно до чинного законодавства. Користувач  підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

Оновлення цього попередження
Ми можемо в односторонньому порядку змінювати або оновлювати частини цієї Угоди користувача та Угоди/Умов конфіденційності сайту в будь-який час, без попереднього повідомлення. Будь-ласка, час від часу переглядайте Угоди/Умови, щоб знати про їх зміни та оновлення. Усі зміни до цих Угод/Умов набувають чинності з моменту їх публікації. Коли ви робите замовлення, берете учать в акції, дослідженнях або іншим чином взаємодієте з нами, ви погоджуєтесь з новими умовами Умови в редакції, що діє на цей момент.

У випадку визнання недійсною або нездійсненною будь-якої частини даних Угоди користувача та Угоди/Умов конфіденційності, інші її частини будуть залишатися чинними.